Zvážte podporu nášho snaženia pri budovaní tejto stránky.

Geert Wilders: "Globálny Islam je oveľa nebezpečnejší, ako globálne otepľovanie"

Islamský teroristický útok v Manchestri je takmer zabudnutý. A "experti na terorizmus" myslia  bez pohnutia na "mimoriadne udalosti", ako je táto - musíme si zvyknúť ...

Holandský pravicovýí politik a poslanec Geert Wilders napadol elity EÚ pre ich ľahostajnosť: namiesto pravdy ronia krokodílie slzy a šíria horúci politický vzduch korektnosti. To, čo vidíme tu je čistá islamská prax. Korán volá k "vytváraniu strachu v srdciach nemoslimov" (súra 08:12). Žiadny západoeurópsky politik sa neodváži povedať priamo, čo Wilders hovorí vo verejnom prejave.

"Pred dvoma mesiacmi sme smútili za obete v Štokholme. Vlani v decembri za tými z Berlína. A pred tým to boli islamistami zabití ľudia v Nice, Brusel, Paríž, Kodaň ... zoznam je dlhý, zatiaľ čo žiaľ sa zmenšuje, "povedal Wilders. Príčinou všetkého krviprelievania je islam. Zneužíva našu slobodu. Naše demokratické hodnoty a náš právny systém potláča akúkoľvek kritiku v zárodku.


Po 2060: Islam je najväčší náboženské komunita vo svete

Nie globálne otepľovanie, ale globálny islam ohrozuje náš svet, povedal Wilders, cituje údaje z Pew Forum: v roku 2060 sa počet moslimovzvýši o 70%. Dvakrát tak rýchlo, ako kresťanov, trikrát rýchlejšie ako hinduistov a takmer päťkrát rýchlejšie akos Židov.

Po roku 2060 Islam bude najväčšia náboženská komunita na svete. V mnohých západných krajinách populácia rastie len vďaka prisťahovalcom. Mnohí z nich sú moslimovia. Mohamed je už veľmi populárny meno pre novorodencov v mnohých európskych mestách. Islam používa všetky zbrane, ktoré možno získať: zbrane a bomby, nože, autá a lietadlá. Najväčšia je pôrodnosť a prisťahovalectvo.


Wilders požaduje de-islamizáciu.

Preto Wilders požaduje de-islamizáciu štátu: - nie - imigrácii z týchto krajín. Tí moslimovia, ktorí sú už tu zostanú, "ak budú rešpektovať naše hodnoty a zákony," povedal. A Wilders vyzýva na ukončenie politickej korektnosti: nikto nemôže udeliť oprávnenie, a potom negovať naše práva totalitnou ideológiou.

Vzhľadom k jeho Islam-kritický postojom a opakovaniu hrozieb smerti pre neho, Wilders je nepretržite strážený. Jeho vlastenecká a EÚ-kritická "Party of Freedom" druhá najväčšia strana v Holandsku, kde je stredo-pravá vláda, ktorá vznikla po marcových voľbách.


zdroj: https://www.wochenblick.at/geert-wilders-globaler-islam-gefaehrlicher-als-globale-erderwaermung/


Európa na rázcestí ...

Ukradnuté kosovo

náhodný výber článkov

Přední američtí vědci potvrzují, že současným cílem USA je dobýt Rusko

Bulletin atomových vědců zveřejnil 1. března 2017 studii, která začíná slovy:

Stopy slovenčiny na Devíne

Konštantín - sv. Cyril, Bernolák a Ľudovít Štúr - ten, ktorý vynašiel písmená pre slovenčinu a tí, ktorí kodifikovali jej spisovnú normu,  majú okrem celibátu - ani jeden z nich sa neoženil - ešte jedno spoločné.

Zabúdaní turčianski martýri

 Pri hľadaní koreňov modernej slovenskej politiky objaví sa šiesty jún.