Geert Wilders: "Globálny Islam je oveľa nebezpečnejší, ako globálne otepľovanie"

Islamský teroristický útok v Manchestri je takmer zabudnutý. A "experti na terorizmus" myslia  bez pohnutia na "mimoriadne udalosti", ako je táto - musíme si zvyknúť ...

Holandský pravicovýí politik a poslanec Geert Wilders napadol elity EÚ pre ich ľahostajnosť: namiesto pravdy ronia krokodílie slzy a šíria horúci politický vzduch korektnosti. To, čo vidíme tu je čistá islamská prax. Korán volá k "vytváraniu strachu v srdciach nemoslimov" (súra 08:12). Žiadny západoeurópsky politik sa neodváži povedať priamo, čo Wilders hovorí vo verejnom prejave.

"Pred dvoma mesiacmi sme smútili za obete v Štokholme. Vlani v decembri za tými z Berlína. A pred tým to boli islamistami zabití ľudia v Nice, Brusel, Paríž, Kodaň ... zoznam je dlhý, zatiaľ čo žiaľ sa zmenšuje, "povedal Wilders. Príčinou všetkého krviprelievania je islam. Zneužíva našu slobodu. Naše demokratické hodnoty a náš právny systém potláča akúkoľvek kritiku v zárodku.


Po 2060: Islam je najväčší náboženské komunita vo svete

Nie globálne otepľovanie, ale globálny islam ohrozuje náš svet, povedal Wilders, cituje údaje z Pew Forum: v roku 2060 sa počet moslimovzvýši o 70%. Dvakrát tak rýchlo, ako kresťanov, trikrát rýchlejšie ako hinduistov a takmer päťkrát rýchlejšie akos Židov.

Po roku 2060 Islam bude najväčšia náboženská komunita na svete. V mnohých západných krajinách populácia rastie len vďaka prisťahovalcom. Mnohí z nich sú moslimovia. Mohamed je už veľmi populárny meno pre novorodencov v mnohých európskych mestách. Islam používa všetky zbrane, ktoré možno získať: zbrane a bomby, nože, autá a lietadlá. Najväčšia je pôrodnosť a prisťahovalectvo.


Wilders požaduje de-islamizáciu.

Preto Wilders požaduje de-islamizáciu štátu: - nie - imigrácii z týchto krajín. Tí moslimovia, ktorí sú už tu zostanú, "ak budú rešpektovať naše hodnoty a zákony," povedal. A Wilders vyzýva na ukončenie politickej korektnosti: nikto nemôže udeliť oprávnenie, a potom negovať naše práva totalitnou ideológiou.

Vzhľadom k jeho Islam-kritický postojom a opakovaniu hrozieb smerti pre neho, Wilders je nepretržite strážený. Jeho vlastenecká a EÚ-kritická "Party of Freedom" druhá najväčšia strana v Holandsku, kde je stredo-pravá vláda, ktorá vznikla po marcových voľbách.


zdroj: https://www.wochenblick.at/geert-wilders-globaler-islam-gefaehrlicher-als-globale-erderwaermung/


Európa na rázcestí ...

Ukradnuté kosovo


náhodný výber článkov

Tlačová konferencia premiéra Roberta Fica na úrade vlády

 Desiatky trestných oznámení eviduje polícia po bezprecedentných sexuálnych útokov počas novoročných osláv v Nemecku.

Invázia imigrantov z Afriky sa dá zastaviť, len sa musí chcieť

Európa už dlhší čas čelí nekontrolovanému prílevu imigrantov z krajín tretieho sveta. Minulý rok bolo hlavnou vstupnou bránou pre imigrantov Grécko, ktoré absolútne nezvládlo stráženie svojej námornej hranice.

Veľmi vážne rozhodnutie Európskeho súdneho dvora

Európsky súdny dvor sa v marci tohto roku vyslovil, že : Na humanitárne vízum neexistuje nijaký právny nárok.

 
Odber noviniek na stránke