Zvážte podporu nášho snaženia pri budovaní tejto stránky.

Brali fanúšikom slovenské vlajky

Po škandáli s vylúčením slovenského cyklistu Petra Sagana na 104. ročníku pretekov Tour de France, vychádza najavo ďalšia skutočnosť, svedčiaca o zaujatosti francúzskych organizátorov.

Podľa svedectiev fanúšikov mali v mieste dojazdu utorkovej 4. etapy vo Vitteli zhabať ľuďom slovenské vlajky.

“Priaznivci, ktorí tam boli, mi telefonovali, že tam je taká atmosféra, že im dokonca organizátori brali slovenské vlajky. Že vraj už stačilo tejto šou,” povedal šéf Slovenského zväzu cyklistiky Peter Privara v TV JOJ. Podľa neho ide o akýsi “hon na čarodejnice”, keďže Sagan je Slovák a nie Francúz. Dodal tiež, že diskvalifikácia Petra Sagana z Tour de France je obrovským omylom a blamážou. Myslí si, že rozhodcovia mali potrestať predovšetkým Brita Marka Cavendisha za riskantnú jazdu.

zdroj: http://www.napalete.sk/organizatori-tour-de-france-brali-fanusikom-slovenske-vlajky/Pozrite si aj zaujímavú analýzu videa z dojazdu etapy:
zdroj: youtube.com, Andrej Ceglédy


Európa na rázcestí ...

Ukradnuté kosovo

náhodný výber článkov

Slováci sú tu už 8000 rokov

Rekordéri etnickej dlhovekosti

Ján Čarnogurský: „Spojme sa s Ruskom!“

Sankcie, konflikty, politické hádky, vojny. Európa sa akoby stratila v čudnom lese a stále nemôže objaviť cestičku, ktorá ju vedie domov.

Bruselskí buzeranti

Na úvod uvádzam, že pod označením „buzerant“ v tomto článku nemám na mysli hanlivé označenie homosexuála ale človeka, ktorý iných ľudí buzeruje,