Zastavme zlo z Istanbulu

Trójsky kôň a Istanbulský dohovor

Prinášame vám kázeň kňaza Mariána Kuffu, ktorý si získal srdcia Slovákov svojou úprimnosťou a ľudskosťou, ktoré neustále vkladá do svojich kázni. Upozorňuje nie len na podstatné veci v kresťanskom živote, ale aj na tie, ktoré sú súčasťou bežného života. Tie, ktoré nás ohrozujú, ale aj na tie, ktoré nám prinášajú dobro.

V jednej zo svojich homílií sa venuje Istanbulskému dohovoru. Upozorňuje na negatíva, ale aj na ideológiu gender, ktorá sa v poslednom období šíri a je implementovaná aj v Istanbulskom dohovore.


zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/marian-kuffa-zastavme-zlo-z-istambulu/1214152#najnovšie v poradí

Európa na rázcestí ...

Ukradnuté kosovo


náhodný výber článkov

Ján CUPER: V kauze údajnej vraždy Remiáša sme dospeli k inému poznaniu

Vystupovali v nej bývalí opoziční politici i prezident Kováč. 

Slovanský Panteón

V tomto článku som zhrnul zhruba v skratke to čo sa nám dochovalo o Slovanských bohoch ctených na celom území obývanom Slovanským etnikom. Sú to údaje pochádzajúce z historických, etnologických a etymologických zdrojov.

Slováci rozdelením ČSFR získali sebavedomie i vieru vo vlastné sily

Bratské národy Čechov a Slovákov sa nerozdelili preto, že by jeden na druhého ekonomicky doplácali. Na rozdelení ČSFR sa podľa Ľuboša Juríka nepodpísala ani silná centralizácia z Prahy. “Kľúčovým motívom bolo pre Slovákov zavŕšenie emancipačného vývoja, túžba mať vlastný štát a ukázať sa ako národ, ktorý dokáže spracovať svoje veci,” povedal pre TASR

 
Odber noviniek na stránke