Relácia TV LUX k Istanbulskému dohovoru

Zastavme zlo z Istanbulu je názov akcie, ktorá sa uskutočnila v novembri  v Konkatedrále sv. Mikuláša v Prešove, kde sa konali verejné prednášky v cykle - Slovenský dohovor za rodinu. 


Čo je podstatou tejto aktivity sa budeme rozprávať s našimi hosťami.

Hostia: Marián Kuffa - Predstavený inštitútu Krista Veľkňaza a líder Slovenského dohovoru za rodinu, Anton Chromík - advokát a člen tímu Slovenského dohovoru za rodinu, Erik Zbiňovský, organizátor a zástupca tímu Slovenského dohovoru za rodinu.zdroj. TV LUX


Ďalšie informácie k téme:  http://slovenskydohovorzarodinu.sk/


Príloha:
Prikladáme tlačivo petície "Zastavme zlo z Istanbulu". Prosíme o jej vyplnenie a poslanie poštou na adresu uvedenú dole na podpisovom hárku.

>>Petičný hárok<<

 

Európa na rázcestí ...

Ukradnuté kosovo


náhodný výber článkov

Spomienky na tvorbu slovenskej ústavy a tušenie možných súvislostí

Prijatie slovenskej ústavy 1. septembra 1992, bolo štátoprávnou podmienkou obnovenia slovenskej štátnosti a spolu s Deklaráciou Slovenskej národnej rady o zvrchovanosti Slovenskej republiky zo 17. júla 1992, vytvorilo politickú realitu, ktorej výsledkom bol vznik druhej Slovenskej republiky.

Naftalínoví Čechoslováci

V tridsiatych rokoch 19. storočia sa Slovensko stalo obľúbenou českou výletnou destináciou. Česká duša deptaná fatálnou nemeckou prevahou a trpiaca pocitmi márnosti, našla na Slovensku pocit úľavy a vnútorného obrodenia. Český učiteľ Karel Kálal radil: „Jděte na Slovensko. Tu se vám jinak prsa dmou, tu pocítíte, jak je ten český svět veliký.“.

V Trnave dobodali ženu, podozrivého chytili v nákupnom centre

Polícia vyšetruje pokus o vraždu, ku ktorému došlo ráno na sídlisku Linčianska v Trnave. Pri ňom 46-ročná žena utrpela bodné poranenia a bola prevezená do trnavskej nemocnice.

 
Odber noviniek na stránke