Reklama na Instagrame prichádza aj k nám

Čo je dobré o nej vedieť

Zaplatiť si reklamu na Instagrame budú môcť čoskoro už aj slovenské značky.

Z fotosociálnej siete sa vo svete stáva atraktívny marketingový nástroj – používajú ju hlavne mladí konzumenti a primárne na mobiloch. To dáva firmám dobrý základ na úspešné komerčné využitie.

Fotosociálna sieť, ktorá hovorí globálne o vyše 400 miliónov používateľoch, chce na konci mesiaca ponúkať reklamu už vo všetkých teritóriách. Na Slovensku, ale aj v Česku by mali byť sponzorované príspevky na Instagrame dostupné počnúc 30. septembrom.

V týchto dňoch si už používatelia mohli vo feede obrázkov a videí všimnúť „prototyp“ reklamy, ktorá patrí samotnému Instagramu. V komentári pod fotografiou muža pracujúceho za veľkým stolom upozorňuje sieť používateľov, že sa budú odteraz stretávať aj s komerčným obsahom.

Instagram dodáva, že používatelia môžu skryť reklamy, ktoré ich nezaujímajú. Sami si tak vyselektujú okruh potenciálne vhodných zadávateľov. Ich predvýber robí Instagram na základe správania používateľov – teda najmä označovania snímok, ktoré sa im „páčia“, ale aj z kopy nazbieraných dát z Facebooku, ktorému Instagram patrí, či z ďalších aplikácií.

 Zdroj: http://medialne.etrend.sk/internet/reklama-na-instagrame-prichadza-aj-k-nam-co-je-dobre-o-nej-vediet.html 

Ukradnuté kosovo


Európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Smer-SD by mal upustiť od ambície zaviesť registrované partnerstvá

Aliancia za rodinu vyzýva Smer-SD, aby od krokov upustil

Budovanie štátu, ...

alebo  prečo hrad a prečo Svätopluk

Každý národ a štát musí mať svoje prirority. Vznik štátu (1993) bol  potvrdením identity štátotvorného národa Slovákov a následne štátnej suverenity, nezávislosti. Bol to iba začiatok, prvý krok budovania štátu. Pred každou vládou, nech sa striedajú v akomkoľvek poradí, stoja dva imperatívy: budovanie štátuobhajoba národnoštátnych záujmov Slovenskej republiky.

KONFORNTAČNÝ TÓN

Pohľad väčšiny slovenských bezpečnostných analytikov na Ruskú federáciu je známy.

Rádio Naše Slovensko

captcha