Zvážte podporu nášho snaženia pri budovaní tejto stránky.

Otvorený list Antona Čulena Františkovi Mikloškovi

Polemika k verejnej spomienke na Sviečkovú manifestáciu.

 

Vážený pán Mikloško,

ĽSNS prišla na 29-te výročie sviečkovej manifestácie odprosiť Pannu Máriu za hanobenie Cirkvi a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie. KDH-ákov to neskutočne pobúrilo. Ale povedzte, čo Vám bránilo, aby ste Vy osobne vyzvali ľudí na odprosenie Panny Márie ktoré sa jej na Slovensku dostáva, za urážky Cirkvi, Ježiša Krista a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie? Prečo kritizujete tých, čo majú odvahu to urobiť, keď Vy zbabelo mlčíte? Už Vám nevadia útoky na Cirkev cez divadelné predstavenie Natálka a hanobenie Cirkvi a štátnych ale aj náboženských symbolov cez plagát k "filmu" Únos alebo na tzv. pochode ľavicových extrémistov z názvom antifa?

Duch Svätý veje kam chce a sprivatizovať sa nedá. Boh v každom čase volá svojich verných, aby HO ohlasovali v spoločnosti. Byť svetlom sveta a soľou zeme je povinnosťou každého pokrsteného kresťana katolíka. To je presne to, na čo ste Vy a celé KDH aj tie vaše KDH-ácke "fóra" už dávno zabudli. Už len podpis extrémistu Hlinu chyba pod tým Vašim "apolitickým" vyhlásením.

KDH-áci sa ohradili proti odkazu sviečkovej manifestácie. Sprivatizovali Pána Boha a nikomu nedovolia, aby k nemu čo i len volal o pomoc.
Hnevá ich, že KDH sa k P. Márii a ku Kristovi na pochodoch s transparentami hlásiť nemôže, lebo by nedostali ani euro od Sorosových antikresťanskych nadácii. Tak isto ani extrémista Hlina nezoberie do ruky obraz Božieho Milosrdenstva (na spomínanom stretnutí som mal v rukách obraz Božieho Milosrdenstva a vlajku SR) a nebude chodiť po námestiach, lebo by u slnieckárov tým pádom nadobro skončil. Tak aspoň budú odrádzať iných, aby sa otvorené nehlásili k Panne Márii a ku Kristovi. A vraj sme im čosi v sobotu ukradli!! Chovajú sa ako keby sprivatizovali sviečkovú aj Pána Boha a nikoho iného k nemu nepustia až na veky vekov.....
Ale my tým hlasnejšie musíme prosiť Boha a Pannu Máriu o záchranu Slovenského národa v týchto ťažkých časoch a šíriť evanjelium vo všetkých oblastiach spoločenského, ekonomického, politického, kultúrneho ale aj hospodárskeho života.
Nedajme sa znovu zatlačiť za múry kostolov, ako si to želajú zapredanci z KDH.

Boj za ľudské práva a náboženskú slobodu v roku 1988 a v roku 2017. + Úvaha o kontroverznej divadelnej hre „Natálka“ hanobiacej Cirkev a Pannu Máriu: http://alianciazanedelu.sk/?p=12881

Boh žehnaj Slovensko.

Anton Čulen

 

Záznam spomienky na Sviečovú manifestáciu, voči ktorej mal výhrady pán F. Mikloško:

 

 

obrázok titulka: http://aktuality-zosveta-cirkvi.webnode.sk

 

 

 

 

 

Európa na rázcestí ...

Ukradnuté kosovo

náhodný výber článkov

Pocta Aničke Jurkovičovej

V Novom Meste nad Váhom sa pod záštitou primátora Jozefa Trstenského konal už 19. ročník Festivalu Aničky Jurkovičovej.

Nasmerovanie nespokojných na falošný cieľ

Študentský pochod, kde sa dvaja adolescenti rozhodli zachrániť našu spoločnosť, mal navodiť dojem, že je tu možnosť zmeny k lepšiemu, len treba vstať a ísť podporiť boj proti korupcii.

Jozef Banáš: O Slobode

 

Podaktorí si všimli, že v ostatnom čase chodím na besedy a spoločenské udalosti v slovenskej halene. Spišskej, detvianskej, zemplínskej. 

 
Odber noviniek na stránke