Je to naša voľba

Britský výskumník Graham Hancock vydal ďalšiu knihu o ďalekej minulosti s pohľadom do budúcnosti: America before. The key to earth´s lost civilization.
Voľný preklad z angličtiny.Táto kniha je ďalšia veľká publikácia o našej krásnej planéte.


Hancock a jeho manželka śtudovali prakticky každú časť sveta a prišli k názoru, že činnosť ľudstva je uschovaná v zemi a viac v moriach. Získali ohromné množstvo informácií. Ľudstvo bolo činné na našej planéte tisíce, ba milióny rokov. Je preto potrebné študovať činnosť ľudstva a rozumieť, že civilizácie boly, sú a budú actívne za každých podmienok. Hladať a sledovať činnosť ľudí na našej planéte je veľmi potrebná vec. Tým, že nepoznáme činnosť ľudstva je naša chyba a urážka minulých civilizácií. Naša planéta v našej slnečnej sústave pravidelne prechádza cez rôzne životné podmienky. Hancock a jeho kolegovia sledujú a vypočítavajú časy kedy sa naša planéta otepľuje, ochladzuje, kedy naša planéta je ničená a kedy je ozdravovaná. Poznanim milnulosti môžeme obrániť našu planétu.

Napríklad výpočty nasvedčujú, že zatiaľ očami neviditeľný objekt prúd Taurid môže mať v diametre až tridsať kilometrov. Čo viac, vesmírni pozorovatelia hovoria o možnosti veľkého množstva rôznych škodlivých fragmentov sprevádzajúcich tento kozmický prúd. Predpokladá sa, že v blízkej budúcnosti (okolo roku 2030) naša planéta znova prekročí tú časť vesmíru, ktorá zahŕňa vesmírne fragmenty, ktoré v minulosti dramaticky poškodili ľudstvo. Rok 2030 je presne v okne nebezpečenstva podľa kalendára juhoamerických Mayov. Dinosaury boli vykynožené pred 65 miliónmi rokov asteroidom, ktorý bol v šírke iba 10 kilometrov. Tento asteroid zmenil našu planétu navždy. Takže kolízia s 30 km objektom môže vážne poškodiť našu civilizáciu. Doraz môže byť väčší ako bol v rokoch 12,800 pred Kristom. To by spôsobilo väčšiu katastrofu ako všetky nukleárne zbrane, ktoré má dnešné ľudstvo ak by ich použilo. Avšak to sa nemusí stať. Dôkaz, že sa stali také kolízie medzi 12,800 až 11,600 p.K.rokmi a že také fragmentácie gigantickej kométy svedčí, že všetky tauridy z konštelácie Taurus prinajmenšom zostrí našu myseľ. Už si nemusíme myslieť, že taká tragédia sa stáva raz za miliony rokov. Výskumy svedčia, že takéto kataklizmy sa stávajú v našom historickom čase. Som presvedčený, že civilizácia kvitla počas doby ľadovej a pre primitívne kultúry to pripadalo ako mágia. Čo z toho nasleduje je fakt, že sme jeden druh, jedna veľká rodina, tí istí ľudia na našej planéte. Ľudstvo je jedna família. A tak skôr ako máme zbytočne mínať na vražedné schémy v mene „Boha“, alebo vlasti a či politickej ideológie, alebo egoizmu, čas nastal pre lásku a harmóniu: to znamená vyhodiť hádky v každom úseku nášho života a tak zaistiť budúcnosť ľudstva.

Všetko čo musíme urobiť je uznať, že sme jedna ľudská rodina, jedna veľká rodina a tak teda radšej ako míňať peniaze, našu energiu na vražedných hádkach v mene „Boha“ , alebo „národa“, alebo politickej ideológie, alebo túžbe po finančnom bohatsve, čas nastal pre lásku a harmoniu. Vylúčiť strach a neistoty v každom ohľade našich životov a tak môžeme zaistiť budúcnosť ľudstva. Skrátka, my sa musíme zobudiť mystériu nádherného daru vedomia a uvedomiť si, že nesmieme zničiť to krásno čo sa nám ponúka. Pretože toto nám sľubuje aj kalendár Mayov. Kalendár, že my, ktorí žijeme dnes sa najdeme na počiatku nového veku ľudského vedomia.

Ak môžeme priviesť tú dobu k narodeniu so všetkým čo to naznačuje, potom dokážeme zadržať pozostalé fragmenty kométy z doby ľadovej čo bude detská hra a v tomto procese možno objavíme po prvý raz kto v skutočnosti sme. Je to naša voľba. Vždy bola. Nič nám nestojí v ceste iba my sami.

Jerry Jaroslav Krúpa, USA

 

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

List biskupa sekretára Byzantského katolíckeho patriarchátu

Vážený pán premiér R. Fico a minister zahraničných vecí M. Lajčák,

Slováci spustili petíciu na podporu ministerky kultúry Laššákovej: Súhlasíme s jej rozhodnutím stopnúť dotácie pre LGBTI

Aj keď po stopnutí peňazí daňových poplatníkov pre LGBTI podujatia sa spustila hystéria zo strany mimovládok, liberálnych médií a rôznych slniečok, drvivá väčšina ľudí na Slovensku podporuje tento krok ministerky Ľubici Laššákovej. Vidíme to na sociálnych sieťach a ľudia tiež spustili petíciu na jej podporu.

Kto nám kradne zvrchovanosť ?

Ak sa dnes niekto dožaduje štátnej zvrchovanosti, označia ho automaticky za neprajníka únie a integrácie.

Rozprava v Zahraničnom výbore NRSR o Globálnom pakte o migrácii

Slovenská vláda by mala zaujať nesúhlasné stanovisko ku Globálnemu paktu OSN o migrácii. Vyplýva to z uznesenia z dielne poslancov SNS, ktoré v stredu schválil Zahraničný výbor NR SR.

 
Odber noviniek na stránke

captcha