Slovo

NA POČIATKU BOLO SLOVO...BOŽIE SLOVO.

TEN KTO HLÁSA SLOVO JE SLOVÁK. Božia inšpirácia. Božia, vnútorná, zjavená myšlienka. Slovo je výraz svätosti človeka. Slovák je šíriteľ Slova.


To Slovo je svätosť našej duše. Slovo je dych Boha v nás. Slovo je dych našej duše.

Slovák je ten, ktorý hovorí Slovo. Ten, ktorý blahosloví Slovo. Ten, ktorý píše Slovo. Ten, ktorý oznamuje Slovo. Ten, ktorý zvestuje Slovo. Ten, ktorý žije Slovo. Ten, ktorý hlása Slovo. Aké Slovo?

Slovo ducha, Slovo lásky, Slovo Božie. Slovo porozumenia. Slovo hĺbky duše. Slovo, ktoré je večné. Slovo oslobodzujúce. Slovo absolútne. Slovo spravodlivé. Slovo ľudskosti, Slovo božskosti. Slovo Kristovo.

Mnohí z nás Slovákov máme krátku duchovnú pamäť. Sami sme sa ešte vnútorne celkom neobjavili. Pamäť národa Slovákov je vyblednutá. Necháme druhých behať po našej krásnej pažiti. Znovu sa objavujeme. Aké má poslanie národ SLOVA? Oslovujeme našich susedov, ale si nestojíme pevne za naše požiadavky. Sme dobrí. Povýšenie ľudskej činnosti na ideálnu úroveň, na Božiu úroveň je dobrý začiatok. Lepší by bol keby národy a celé ľudstvo dosiahlo SLOVO. Zmierenie, odpustenie, objatie sa. Zahodenie závisti, nenávisti a odhodenie zbraní. Je to dávanie seba do služby nášho Boha. Dávanie seba je Kristovo učenie. Bolo by to skutočné oslobodenie sa ľudstva od strachu. Kto okráda, závidí, nenávidí, bije, znižuje, zotročuje, zabíja, terorizuje, vojnuje, prelieva krv je nepriateľ SLOVA , ľudstva, je nepriateľ nášho Boha. Strach drží ľudstvo v otroctve, v bahne nenávisti, v hlade, v utrpení, v zle. Strach drží ohromné schopnosti ľudí na reťazi.

Ľudstvo sa oslobodí ak zahodí zbrane ak prestane zbrane vyrábať. Používanie darov zeme na výrobu zbraní je proti kozmickému, božskému poriadku. Zbrane držia človeka vo večnej tme. Pre teror zbraní človek nie je schopný vidieť svoju božskú veľkosť. JEŽŠ NEVYRÁBAL ZBRANE A ZVíŤAZIL.

KEĎ SLOVÁK, SLOVEN, SLOVAN BUDE HLÁSAť SLOVO BUDE HLÁSAť SLOBODU A LÁSKU PRE CELÝ SVET.

TEDA, SLOVO-SLOVÁCI!


Jerry Jaroslav Krúpa, Florida.


ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Švédové na útěku

Sťahovanie Švédov za bezpečnejším životom ....

Sorosove agentúry preberajú kontrolu nad Slovenskom

Niežeby to bol objav dňa, už štvrťstoročie vývoj na Slovensku výrazne formuje nikým nevolený, ale bohato subvencovaný „tretí sektor“

 
Odber noviniek na stránke

captcha