Mečiar sa vracia do politiky - aktualizované

Vo štvrtok 26. septembra v bratislavskom hoteli Bratislava sa uskutoční stretnutie Vladimíra Mečiara s občanmi so začiatkom o 16.00 hod.

Iniciatíva 2016 tým pokračuje v sérii podobných podujatí, na ktorých majú občania možnosť  priamo sa pýtať bývalého trojnásobného premiéra a zakladateľa druhej Slovenskej republiky na jeho názory o politike. Vo štvrtok sa dozvedia viac, ako je to s jeho návratom do politiky i prečo sa takto rozhodol.
mapa miesta konania stretnutia: https://g.page/hotel-seberiniho?share

Pripájame link na video zo stretnutia s pánom Mečiarom z júna 2019, ktoré na YouTube čoskoro prekročí 100.000 vzhliadnutí

https://www.youtube.com/watch?v=QbcZN5ap9A0Eva Zelenayová


zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/stretnutie-obcanov-s-vladimirom-meciarom-meciar-sa-vracia-politiky/1894569


ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Díky Slovensko, díky, Maďarsko

Originálním způsobem se rozhodli poděkovat Slovensku a Maďarsku za jejich postoj k uprchlické krizi zástupci iniciativy Islám v ČR nechceme.

Úvaha na začiatku roka 2019

V predvianočnom čase z rádia častejšie bolo počuť výzvu, aby ľudia pomenovali toho koho považujú za najväčšieho Slováka.

Šesťdesiatjeden krokov

Po sviečkovej manifestácii na Veľký piatok 25. marca 1988 a protestnom sprievode študentov v Bratislave 16. novembra 1989 začala sa tzv. nežná revolúcia.

Jaroslav Kuracina: Slovensko je nesvojprávna koloniálna dielňa nadnárodných korporácií

Pochádza z Oravy, ale od siedmich rokov žije v Banskej Bystrici. Vyštudoval konštrukciu zbraní a munície na Vojenskej akadémii Antonína Zápotockého v Brne.

 
Odber noviniek na stránke

captcha