Uhríkovi aj Radačovskému miznú zo stola v pléne EP slovenské vlajky

Milan Uhrík z hnutia ĽSNS, ktorý sa tento rok stal poslancom Európskeho parlamentu zverejnil na Facebooku nepríjemnú príhodu, ktorá sa údajne stala aj jeho kolegovi.

Pracovníkom europarlamentu vraj vadia štátne symboly umiestnené na stole v rokovacej sále.


EÚ parlamentMilan Uhrík uviedol, že je zo situácie nesmierne nahnevaný. “Tí bruselskí úradníčkovia mi normálne ukradli z pléna slovenskú vlajku, ktorú som mal na stole!”

“Keď som zisťoval, že čo sa stalo, tak mi povedali, že to do pléna nepatrí a upratovačky tie vlajky večer vždy vyhodia… Kam? Do smetí?! Takúto majú v Bruseli úctu k našim symbolom?!”

Podotkol, že podobnú skúsenosť má podľa neho aj kolega Miroslav Radačovský, ktorý tiež v eurovoľbách kandidoval za ĽSNS: “Vraj už tiež dvakrát vyhodili slovenskú vlajku… Otrasné!”

“Angličania majú vlajku v pozadí, lebo si ju ráno priniesli. Keby ju tam nechali na noc, tak tiež skončí zrejme v koši,” napísal na Facebooku Uhrík a priložil fotku prázdneho stojana vlajky, ktorú zvykne mať počas rokovaní na stole.


zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-sa-stazuje-ze-jemu-aj-radacovskemu-miznu-zo-stola-v-plene-ep-slovenske-vlajky/1914216

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Na myšlienkovom dedičstve a národnej kultúre

Pevná spoločnosť stojí na dejinných základoch. 

Môžeme sa iba kochať plodmi ekonómie

Nadpisom myslím to, že na hlboké poznatky ekonómie sa dnes zabudlo, či urobilo sa všetko, aby ňou odhalené vzťahy a zákonitosti boli pošliapané.

Z osudov slovenských geografických názvov (3)

Je na Slovensku obec s názvom, ktorý signalizuje nemravné správanie sa svojich obyvateľov?, alebo sloveso smilniť a obec Smilno

Noční vlci sú na Slovensku

Napriek zákazu vstupu do Poľska, skupina Nočných vlkov spolu s poľskými motocyklistami klubu Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński dorazila do Varšavy, kde spolu položili vence na hrob Neznámeho vojaka.

 
Odber noviniek na stránke

captcha