Začala na Slovensku kampaň za legalizáciu pedofílie?

Bilbord podľa niektorých Slovákov zobrazuje homosexuálny pár. Reklama poisťovne o „nerodine“ vyvolala rozporuplné názory. A koho na fotografii vidíš ty?BilbordRodinné poistenie aj pre nerodiny? Reklama spoločnosti Wüstenrot na sociálnych sieťach vyvolala kontroverziu. Vo facebokovej skupine Marketeri, copywriteri, SEO optimalizátori pridal jeden z užívateľov fotografiu bilbordu, na ktorom môžeš vidieť reklamu na online cestovanie, ktoré sa týka nielen rodín, ale aj „nerodín“.

Takzvanú „nerodinu“ na plagáte zosobňuje dvojica mužov a dvojica detí. Niektorí diskutujúci sa preto automaticky domnievali, že ide o homosexuálny pár. „Na fotke je moderný homosexuálny pár s adoptovanými deťmi,“ napísal jeden z užívateľov. „Ide o cestovné poistenie, ktoré môžu využiť aj (heterosexuálni) kamaráti cestujúci s deckami a iné kombinácie ľudí,“ oponuje tomuto názoru ďalší z komentujúcich.


TENTO ČLÁNOK ZAUJAL VEĽA ĽUDÍ

Medzi produktmi spoločnosti Wüstenrot je v skutočnosti „nerodina“ označovaná za „4 osoby bez príbuzenského vzťahu“, takže po správnosti mohlo ísť napríklad o kamarátov s deťmi niekoho blízkeho. Prvotná interpretácia toho, že na tabule poisťovňa zobrazila homosexuálov, však niektorých komentujúcich nenechala chladnými. A aký máš názor daný bilbord ty?


Primárny zdroj: https://refresher.sk/70149-Bilbord-podla-niektorych-Slovakov-zobrazuje-homosexualny-par-Reklama-poistovne-o-nerodine-vyvolala-rozporuplne-nazory

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Pôvod a pravlasť Slovanov

Slovanmi označujeme obyvateľstvo hovoriace slovanskými jazykmi, ktoré tvorí od ranného stredoveku až dodnes jednu z najpočetnejších etnických a jazykových skupín v Európe (približne 1/3 obyvateľov Európy, asi 280 miliónov obyvateľov). Slovania predstavujú jazykovo najmladšiu indoeurópsku vetvu. V súčasnosti k nim zaradzujeme Rusov, Ukrajincov, Bielorusov, Rusínov, Poliakov, Kašubov, Čechov, Slovákov, Lužických Srbov, Chorvátov, Srbov, Slovincov, Macedóncov, Čiernohorcov, Bosniakov a Bulharov.

Referendum o postoji obyvateľov k migrantom

SNS vypracovala rámec slovenskej národnej stratégie k migrantom, ktorý by mohol byť podkladom pre národný materiál.

Štefan Harabin - MARÁKEŠSKÁ DEKLARÁCIA

Ako pripraviť pôdu v Európe pre milióny Afričanov

Národná slávnosť na Devíne 2017

Podujatie pod záštitou Andreja Danka, predsedu Národnej rady Slovenskej republiky. 

 
Odber noviniek na stránke

captcha