Všeobecná mobilizácia za život

Obraciam sa na Vás v tejto výnimočnej chvíli. Ako možno viete, v parlamente sú štyri návrhy zákonov zlepšujúce ochranu života nenarodených.Pozývam Vás, aby ste spoločne so mnou urobili niečo pre väčšiu ochranu života aj Vy. Pripravili sme pohľadnice pre politikov s výzvou na zvýšenie ochrany života. Bezplatne ich poskytneme každému, kto o prejaví záujem. Objednávajte na www.mobilizacia.sk.
Okrem toho Vám dávam do pozornosti online výzvu pre politikov na CitizenGO. Pridajte sa k nej čím skôr.A taktiež Vás srdečne pozývam na Národný pochod za život, ktorý bude už túto nedeľu 22. septembra o 13:30 na Námestí slobody v Bratislave.Verím, že sa na Pochode stretneme. Vďaka pomoci organizátorov tam budeme mať stánok, kde sa budete môcť stretnúť s mojimi kolegami a zadarmo si zobrať naše publikácie.
Ukážme spoločne, že nám záleží aj na ochrane nenarodených.


Ing. Mgr. Andrej Ralbovský
Nadácia Slovakia Christiana

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Slovanstvo a svet budúcnosti

Úvod

Veru na čase je, bratia, aby sme sa porozumeli!

Protikorupčné fiasko

Revolúcia ani slovenský majdan sa nekonal. Toľko propagovaný protikorupčný pochod, (Denníkom N a SME), ktorý údajne naplánovali dvaja stredoškolskí študenti Karolína a Dávid na 18. apríla, sa skončil fiaskom. 

Príbeh z Iloku

Vojna medzi Srbmi a Chorvátmi v 90-tých rokoch 20. storočia poznačila v chorvátskom meste Ilok aj život okolo tisícky Slovákov.

Kandidátku ĽS Naše Slovensko do europarlamentu povedú Milan Uhrík, Martin Beluský a Milan Mazurek

Ľudová strana Naše Slovensko sa aktívne zapojí do volieb do európskeho parlamentu v máji 2019. 

 
Odber noviniek na stránke

captcha