Na hlavnej železničnej trati na východ prerušili dopravu

O problémoch informovali železnice na svojej stránke. Výhybku ráno vážne poškodil prechádzajúci vlak.

 

Dopravu museli na úseku Trenčín - Zlatovce na trati z Bratislavy cez Žilinu do Košíc zastaviť. Pre cestujúcich pripravili niekoľko náhradných autobusov.

"Osobný vlak dopravcu ZSSK zo zatiaľ nezistených príčin prešiel návestidlo v polohe Stoj a tým poškodil výhybku. Preto museli prerušiť železničnú dopravu, predpokladajú, že sa im to podarí opraviť popoludní. Pre cestujúcich zabezpečili náhradnú autobusovú dopravu. Príčiny nehody sú predmetom vyšetrovania," informovala hovorkyňa ŽSR Martina Pavliková.

Vlaky, vrátane spojov InterCity, hlásia aj vyše 100-minútové meškanie. O prejazdnosti jednotlivých tratí sa viac dozviete na tejto mape .

 

zdroj: http://www.ta3.com/clanok/1103545/na-hlavnej-zeleznicnej-trati-na-vychod-prerusili-dopravu.html

 

 

 

 

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Pietne stretnutia pri príležitosti 98. výročia smrti gen. Dr. M. R. Štefánika

Pripomínam, že na spomienku v Ivanke pri Dunaji je zabezpečený autobus MO SR, ktorý bude pristavený 4.5.2017 o 9:00 hod. pri Istropolise pred predajňou ADLO.

Podpíšte petíciu!

Denník SME dňa zverejnil viaceré články, ktoré podľa nášho názoru pomáhajú zvyšovať akceptáciu pedofílie v spoločnosti. Vyvolali búrku spravodlivého hnevu. Táto emócia však splní svoj účel, iba ak nás povzbudí  k prijatiu riešenia. Čas na predkladanie zákonov sa kráti.

ĽS Naše Slovensko chce právnou normou sprehľadniť štruktúru a činnosť neziskoviek

ĽS Naše Slovensko chce právnou normou sprehľadniť štruktúru a činnosť neziskoviek, ktoré sú akýmkoľvek spôsobom napojené na financie zo zahraničia.