Aliancia za rodinu pozýva ...

Milí priatelia, dnes neburcujem, len povzbudzujem. Láska sa skladá z maličkostí. Urobte si čas na seba, svoje deti svoju manželku, či svojho manžela.

Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra. Ale aj zajtra môžeš urobiť to čo dnes...

Zajtra 24/7/2017

môžete prísť na Šuňavu v Tatrách na Rýchlokurz prežitia ... v manželstve a započúvať sa do dobrej gospelovej hudby pod šírym nebom Kapucíni, Janais a ďalší.


alebo


môžete zažiť Korunováciu Alžbety Kristíny,  mamy Márie Terézie  v Bratislave a po nich prežiť s rodinou Detské korunovačné hry s nami. Zahrá Vám kapela S.I.L.A a divadielko MaKiLe.

Nech žije víkend!

PS: Ak chcete vedieť viac pozrite si pripojené programy.
S úctou,

Anton Chromík
Predseda Aliancie za rodinu

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Iba rast priemernej mzdy?

Pred dvomi dňami podpísali predstavitelia vlády nariadenie o zvýšení minimálnej mzdy v roku 2018, ktorá vzrastie zo 435 eur na 480 eur.

Slovo ku krajanom slovenským

Nový rok, nové šťastie! Nový rok, nový oddiel života! Mnoho veru značí rok v živote človeka, mnoho aj v živote národov. V hodinu povstane úmysel dobrý, v inú dozrie a v tretiu sa vykonáva, a koľko dní, koľko hodín v roku!

Východná Európa je zavalená nekvalitnými potravinami

Na problém s potravinami upozornilo ako prvé Slovensko. Testy preukázali, že sa na Slovensku predávajú nekvalitnejšie potraviny ako na západe.

Pôvod a pravlasť Slovanov

Slovanmi označujeme obyvateľstvo hovoriace slovanskými jazykmi, ktoré tvorí od ranného stredoveku až dodnes jednu z najpočetnejších etnických a jazykových skupín v Európe (približne 1/3 obyvateľov Európy, asi 280 miliónov obyvateľov). Slovania predstavujú jazykovo najmladšiu indoeurópsku vetvu. V súčasnosti k nim zaradzujeme Rusov, Ukrajincov, Bielorusov, Rusínov, Poliakov, Kašubov, Čechov, Slovákov, Lužických Srbov, Chorvátov, Srbov, Slovincov, Macedóncov, Čiernohorcov, Bosniakov a Bulharov.