Pomoc si zaslúžia všetci dôchodcovia, nie len očkovaní!

Bojujeme za Vás!

Pacient Matovič si chce za štátne kupovať hlasy zaočkovaných dôchodcov. Nerozumiem, prečo ho pán Pellegrini podržal, veď pomoc si zaslúžia všetci naši rodičia a starí rodičia, ktorí prežívajú na dôchodku ťažké a osamotené chvíle, nielen tí zaočkovaní. Ale čo je zaujímavé, ešte to ani neschválili a medzičasom už dvaja najbezcitnejší ministri (vojak Lengvarský a liberána inkvizítorka Kolíková) dostali za úlohu vypracovať plán pre povinné očkovanie.
Tak EÚ odmieta zverejniť megamiliardové zmluvy na vakcíny s Pfizerom a ďalšími farmakorporáciami (aby ľudia nevideli pravdu), ale od všetkých chcú povinné pravidelné očkovanie?! To je ako zlý sen.

Zajtra predstavíme v NR SR iniciatívu, ako sa dá zavedeniu povinného očkovania zabrániť, alebo ho aspoň sťažiť.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

V piatok pribudli na Slovensku štyri prípady nákazy koronavírusom

Na Slovensku v piatok pribudli štyri prípady nákazy koronavírusom. Národné centrum zdravotníckych informácií o tom informovalo na webe covid-19.sk.

Slovensko – Svetlo pre Európu tretieho tisícročia

Doba, ktorú momentálne žijeme, je často rôznymi autormi charakterizovaná ako obdobie morálneho úpadku. Strata ľudských hodnôt čoraz častejšie privádza ľudí do bezvýchodiskových životných situácií.

ZJAVENIE VO FATIME - KONIEC ČASOV

... Ak sa urobí to, čo vám kážem, budú mnohé duše zachránené a svet sa dočká mieru. Vojna sa blíži ku koncu, ale ak neprestanú urážať Pána, neuplynie dlhý čas a začne sa nová vojna, ešte strašnejšia ako táto....

Boli mäsové výrobky za socializmu lepšie ako tie dnešné?

Určite áno! Takto si zrejme odpovedala  väčšina z čitateľov vekovej kategórie 40+ už po prečítaní nadpisu článku.