Hurá všetci do Poľska - zrušili tam daň na potraviny minimalizovali daň na benzín

Facka slovenským uzurpátorom a plagiátorom - kým v Poľsku rušia najnemorálnejšie dane, u nás ich ide Matovičova deforma rapídne zvyšovať!

"Poľsko zrušilo najamorálnejšiu daň na svete - DPH na potraviny." Informuje na sociálnej sieti Tomáš Taraba, opozičný posanec.
Poľsko leží u mimozemšťanov?

"Je to daň, ktorá ľuďom, čo majú už raz zdanený príjem, predražuje potraviny a jedlo len tak. Poliaci sa rozhodli dať na potraviny nulovú DPH a na pohonné hmoty ju znížili na 8 percent. Je to ich boj proti inflácii." Pripomína Tomáš Taraba.


Neľudské koncepcie slovenskej vlády

"Na Slovensku sa vláda odmieta o tejto téme s opozíciou baviť. V decembri sme zvolávali mimoriadnu schôdzu k zdražovaniu. Koalícia sa o tom odmietla baviť. Najsociálnejšia politika je dať ľuďom prácu a najlepšia daňová reforma je eliminovať DPH."

končí status Tomáš Taraba.


Dodatok

HD dodáva, že odteraz klesne príjem do rozpočtu na Slovensku, lebo iba hlupák by platil za nákupy potravín a pohonných hmôt také dane, aké na ne uvaľujú (a chcú ešte zvyšovať) naši koaliční despotovia.


zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/2022/01/12/hura-vsetci-do-polska-zrusili-tam-dan-na-potraviny-a-minimalizovali-dan-na-benzin
Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Advokátska kancelária sa rozhodla neposkytovať služby zaočkovaným proti Covid-19, vysvetlila dôvod

V čase keď sa čoraz častejšie diskutuje o výhodách pre zaočkovaných, urobila jedna z bratislavských advokátskych kancelárii zaujímavé rozhodnutie.

17. november – zápas za slobodu pokračuje

ĽS Naše Slovensko poslala do RTVS predžalobnú výzvu kvôli cenzúre.

Akú EÚ po pandémii?

Iste sa zmení.Nový nástroj mal ochrániť únijný rozpočet pred podvodmi a korupciou, a tiež motivovať štáty k lepšiemu dodržiavaniu toho, čo prijatá legislatíva nazýva európskymi hodnotami. Spustený mal byť v prípadoch, kedy štátne zlyhania ovplyvňujú rozdeľovanie európskych peňazí. Dokument spomína napríklad nedostatočné vyšetrovania korupcie podvodov, ale aj zasahovanie do nezávislosti súdnictva“ – citát z dnešného internetu. 

Určite, že slepý je ten, kto má smietku v oku, ale o koľko viac slepý je ten, kto má brvno, a neuvedomuje si to

Ježiš rozpovedal učeníkom toto podobenstvo: „Môže viesť slepý slepého? Nepadnú obaja do jamy? Žiak nie je nad učiteľa. Aj keď sa všetko naučí, bude ako jeho učiteľ.