M. Uhrík odkazuje europapalášom: Sedíte tu pyšne ako pávy a tvárite sa ako páni Európy

Sú fakt mimo. Úplne stratili kontakt s realitou.

Sedia tam v Bruseli, pyšne ako pávy, ako nejakí páni Európy, ktorí si myslia, že môžu všetkým diktovať a trestať každého, kto s nimi nesúhlasí. Nie, toto nie je  EÚ do ktorej sme vstupovali. Toto je už len nechutná politická totalita!
Vôbec sa nečudujem, že Veľká Británia z EÚ vystúpila. Dúhový Brusel sa rozhodol ísť tvrdo proti konzervatívnemu Maďarsku a Poľsku.
Teraz už aj s podporou rozhodnutia z Európskeho súdu (
https://echo24.cz/a/SbN7T/trest-pro-p...). Držíme palce Poliakom a Maďarom v boji proti bruselskému liberálnemu valcu.
Zatiaľ iba neoficiálne, ale verím, že po najbližších slovenských voľbách už aj oficiálne v novej pronárodnej vláde.

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Demise Západu

Politika identity je nyní definující charakteristikou liberální/progresivní/levicové a politické ideologie Demokratické strany. Je to ideologie nenávisti, hlásaná proti lidem, jejichž kůže je bílá. Politika identity je zcela v rozporu s multikulturní společností.

Matica v Gorazdovom rodisku

 V Múzeu a galérii svätého Gorazda v Močenku konala sa oslava 25. výročia oživenia Matice slovenskej v tejto obci, čo sa udialo z 22. júla 1990.

Kapitalizmus musí mať iné pokračovanie

Verím, že aj čitateľ už čítal nadpisy v tlačených médiách, že svet už nikdy nebude taký ako býval pred pandémiou.

Akú Európu si želáme?

Verím, že si to všimol aj čitateľ, že o nej hovorili lídri EÚ.. Minulý týždeň lídri členských štátov schválili veľký zoznam čo si želajú pod vianočný stromček.. Zaoberali sa migráciou, na ktorú hľadajú aj finančné prostriedky, riešili aj opatrenia proti dopravcom migrantov, riešili spoluprácou NATO a Európy, riešili  nízkouhlíkové zdroje energie a peniaze pre ne. Ba uznali, že máme vysoké ceny energií, čo je pre mnohé štáty stále väčší politický problém.