Aj Slováci idú 26.11.2016 do Berlína

Pozývame všetkých vlastencov Európy na 100. večerný pochod do Berlína pre záchranu nášho kontinentu, našich národov, teda aj nás Slovákov.

Len v jednote vlastencov je sila, ktorú súčasní euro-byrokrati neporazia.

BärGiDa oslávi ďalšie výročie a v sobotu 26. novembra  pozýva všetkých pod heslom  “Berlín Patriots proti islamizácii Európy”, ktorým záleží na našej tradičnej kultúre a tradičných európskych  hodnotách národných štátov.

Stretnutie sa uskutoční v sobotu  26.11.2016 o 14:00 hod na Hlavnej stanici Washington Place odkiaľ začne protestný pochod po uliciach Berlína v snahe dospieť k zmene súčasného diktátorského Bruselu a ľahostajnej politike európskych národných vlád, ktoré podporujú ilegálnu migráciu a islamizáciu  v našej domovskej Európe. Samotný pochod, ktorý začne na Washington Place, skončí prejavmi všetkých vlastencov  jednotlivých národných  štátov z celej Európy pred Brandeburgskou bránou.

Spoločným cieľom je dosiahnuť a odstrániť :

- odstrániť zneužívajúce nároky islamu
- odstrániť zneužívanie azylového a utečeneckého práva
- zastavenie masovej ilegálnej imigrácia a následne migrácii po celej Európskej únii
- postaviť sa na odpor a zakázať prijatie šaríe, ktorá potláča kresťanské tradície
- nedovoliť bez súhlasu národných referend realizovať bruselský super-štát
- skoncovať s rabovaním spoločného majetku, čo zapríčiňuje bankrot jednotlivých štátov EÚ
- postaviť sa na odpor nevýhodným zmluvám FTA, TTIP, CETA alebo Tisu, ktoré podkopávajú všetky skôr zavedené štandardy kvality
- postaviť sa na odpor trvalého a systematického znižovania občianskych práv, slobody prejavu a slobody slova
- postaviť sa na odpor sledovania našich ťažko zarobených peňazí, ktorým chcú sledovať náš osobný pohyb a súkromie, pričom už dnes Brusel otvorene hovorí, že chcú zrušiť aj hotovosť platieb

Súčasná európsko-politická garnitúra chce zotročiť vlastné národy, vziať im vlastnú identitu a vytvoriť multi-kulti Európu pre jej ľahšie ovládanie vyvolenými – elitou určitého okruhu finančníkov. Je načase to zastaviť a spojiť všetky sily na záchranu súčasnej tradičnej a mierovej Európy.

Iniciatíva SPOLOČNE ZA SLOVENSKO pozýva všetkých, aby sa pripojili k stému pochodu Berlínom za mierovú slobodnú Európu a zachovanie našich národných štátov, ich autonómie vrátane zachovania svojbytnosti našich národov, kultúr a tradícii. Organizujeme spoločnú cestu do Berlína a budeme veľmi radi ak sa k nám pripojíte. Ide aj o nás, bezpečnosť našich rodín, našich potomkov.  Je to len na nás! Len v spoločnej jednote je sila. Verní sebe – Svorne napred! Ak budeme ľahostajní k dnešku, stratíme aj víziu na lepšiu budúcnosť. V prípade záujmu o spoločné cestovania do Berlína nás kontaktujte na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  Podľa počtu prihlásených zvažujeme spoločné vycestovanie autobusom / autobusmi, alebo lietadlom. Prosíme Vás, dajte nám vedieť najneskôr do utorka večer 22. 11. 2016 informáciu o tom, či máte záujem o účasť a spoločnú cestu do  Berlína.

Naša cesta do Berlína je zo strany nemeckých vlastencov očakávaná. Zástupcovia BärGiDy podporili iniciatívu SPOLOČNE ZA SLOVENSKO na tohtoročnom júnovom podujatí v Bratislave. Cesta do Berlína bude hlasom zo Slovenska, ktorý zarezonuje pod Brandenburgskou bránou, v tomto zlomovom historickom čase pre celý náš starý kontinent.

 

Upútavka:

 Kontaktujte nás na

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

mob: 0905462703 alebo 0949844499

 

zdroj: http://www.spolocnezaslovensko.sk/aj-slovaci-idu-26-11-2016-do-berlina-v-duchu-vlastenci-europskych-narodov-spojme-sa-zastavme-skazu-europy-a-nicenia-nasich-vlasti/

 

 

 

Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Dlh máme aj my a aj EÚ

V posledných dňoch som dostal dva maily, ktoré bilancovali dlh krajín na celom svete. Graf nemôže povedať, prečo v krajinách vzniká dlh. Môže ho iba konštatovať. V EÚ platia Maastrichtské kritériá a predsa máme dlh. Práve jedna z príčin sú práve Maastrichtské kritériá.

Pašovanie migrantov z Afriky do Talianska!

VIDEO: Frontex uvoľnil výbušné zábery z Dronu, ktoré zachytávajú pašovanie migrantov z Afriky do Talianska!

Kandidátku ĽS Naše Slovensko do europarlamentu povedú Milan Uhrík, Martin Beluský a Milan Mazurek

Ľudová strana Naše Slovensko sa aktívne zapojí do volieb do európskeho parlamentu v máji 2019. 

Kde sme dokráčali, čo nás čaká?

K tomuto nadpisu mojej úvahy ma podnietila úvaha p. poslankyne M. Beňovej Transparentná EÚ. Zaujala ma hlavne jedna veta, či tvrdenia : „Všetko je utajené, zmluvy, spôsob ako boli vyjednané ceny, dĺžka trvania kontraktu a najmä súkromná komunikácia predsedníčky EK UvDL, ktorá bola „vymazaná“…