Elán na pulze dňa

Ikonická slovenská hudobná skupina a jej hlavný predstaviteľ Jožo Ráž sa stali terčom zúrivých atakov liberálno-bulvárnych kruhov.

Nedokážu vyrovnať s najnovším satirickým videoklipom Elánu „Bulvárne krysy“.

Na Joža Ráža, ale aj ďalších členov hudobnej skupiny sa zo strany liberálnych mentorov zosypala spŕška invektív a nechutných konšpirácií, prostredníctvom ktorých sa hlavnoprúdoví novinári pokúšajú nájsť nejaký súvis medzi kriticko-satirickou skladbou Elánu a kauzou nebohého novinára Kuciaka.

Neberú pri tom do úvahy jednoznačné stanovisko Elánu, v ktorom sa zdôrazňuje, že tvorcovia si vážia čestných ľudí z mediálnej sféry, pokiaľ prinášajú relevantné informácie so zreteľom na celospoločenské záujmy. Svojou skladbou chceli poukázať výlučne na bulvárne médiá, ktoré nemajú so serióznou žurnalistikou nič spoločné.

S postojom Elánu sa stotožnila veľká väčšina Slovákov, o čom svedčia napríklad výsledky ankety denníka „Pravda“, v ktorej približne 73 % zúčastnených hlasovalo, že hudobný videoklip je v poriadku a nemajú s ním žiadny problém. Len niečo okolo 27% účastníkov ankety zhodnotilo klip ako „nevkusný“.


podľa:  https://www.hlavnespravy.sk/bulvarni-mainstreamovi-novinari-zuria-zbadali-sa-v-novom-videoklipe-legendarnej-hudobnej-skupiny-elan/1918500

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Realitná agentka priznáva obavy

 Slovensko môže zažiť ďalšiu bublinu.

Německo se přetahuje se střední Evropou kdo s koho

Německá sociálně demokratická strana a konzervativci (CDU/CSU) se nakonec dohodli na odiózním kompromisu vytvořit ještě jednu, i když ne už tak velkou koalaci se stále více nepopulární Angelou Merkelovou jako kancléřkou.

 
Odber noviniek na stránke

captcha