Šoková predpoveď: Švédsko bude rozvojovou krajinou do roku 2030

Podľa najnovšej správy OSN Švédsko od roku 2010 rýchlo klesá na úroveň rozvojových krajín a do roku 2030 ho predstihne krajina ako Kuba, Mexiko, pobaltské štáty alebo Bulharsko.

Takže sa to pravdepodobne prenesie do všetkých krajín, kde ľavicové strany multikulturalizmom zničia výsledky, vytvorené generáciami v ich vlasti.


Len príjemcovia sociálnej starostlivosti - slabé vzdelanie

Indikátorom tejto dramatickej predpovede je napríklad závislosť na výhodách štátu. Vo Švédsku to platí čoraz viac, najmä v prípade migrujúcich rodín.

Švédsky vzdelávací systém tiež dosiahol svoju najnižšiu úroveň. Vo svojom hodnotení sa OSN odvoláva na index ľudského rozvoja (HDI).

Švédsko bolo v roku 2010  na 15. mieste. V roku 2015 už krajina klesla na 25. miesto. V roku 2030 skončí na 45 mieste. Dokonca aj teraz skrachované Grécko podľa odhadov OSN postúpi na 13. miesto. Ostatné severské krajiny - napríklad Fínsko - predpovedajú ešte väčší pokrok.

Ex-minister financií: Švédsko by malo byť ako Afrika

Je tiež šokujúce, že švédski politici zámerne posunuli kolaps svojej krajiny. Po motto: keď importujeme tretí svet, stávame sa tretím svetom. Bývalý švédsky minister financií Andersborg je s touto logikou veľmi spokojný.
Dúfal, že Švédsko bude ako Afrika za desať rokov, povedal počas návštevy nigérijského hlavného mesta Lagos. Oblečenie žien tam bolo nádherné a pestré, bol nadšený. Švédi, na druhej strane, sa obliekajú nudne a nenápadne. Skutočný prielom pre multi-kulti vo Švédsku sa dosiahol, keď v Štokholme začali pracovať africké reťazce rýchleho občerstvenia.

Ex-Premier: Švédsko patrí migrantom

S ešte skľučujúcejším vyhlásením prišiel bývalý švédsky premiér Fredrik Reinfeld. keď povedal, že Švédsko patrí prisťahovalcom, nie Švédom. Švédsko je čistým barbarstvom. Ako etnická skupina sú Švédi nezaujímaví a prisťahovalci vytvárajú nové Švédsko.


Zdroj: https://www.wochenblick.at/schock-prognose-schweden-wird-bis-2030-entwicklungsland-sein/


COVID-19 - Slovensko - aktuálny stav

Informáciu o mieste a počte chorých získate pohybom kurzoru myši.


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Večný nedostatok zdrojov a nutnosť voľby

Čitateľa som možno prekvapil názvom mojej úvahy. Je to najvážnejšia ekonomická téma.

Pohyb na ukrajinsko-slovenskej hranici ...

Utečenci z Ukrajiny utekajú pred konfliktom.

Mižák o diele “Slovanstvo a svet súčasnosti

Dielo Ľudovíta Štúra “Slovanstvo a svet budúcnosti” niektorí ešte aj dnes považujú za kontroverzné a tvrdia, že nikdy nebude prijaté vo svojej myšlienkovej celistvosti celou slovenskou spoločnosťou.

Covidkon: Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová: Protiprávní kroky politiků a metody obrany

Advokátka Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová v příspěvku na 1. ČS konferenci covid-19 představuje společenskou situaci posledního roku v kontextu kontrastu principů svobody s realitou politiky, a to populární formou.