Šoková predpoveď: Švédsko bude rozvojovou krajinou do roku 2030

Podľa najnovšej správy OSN Švédsko od roku 2010 rýchlo klesá na úroveň rozvojových krajín a do roku 2030 ho predstihne krajina ako Kuba, Mexiko, pobaltské štáty alebo Bulharsko.

Takže sa to pravdepodobne prenesie do všetkých krajín, kde ľavicové strany multikulturalizmom zničia výsledky, vytvorené generáciami v ich vlasti.


Len príjemcovia sociálnej starostlivosti - slabé vzdelanie

Indikátorom tejto dramatickej predpovede je napríklad závislosť na výhodách štátu. Vo Švédsku to platí čoraz viac, najmä v prípade migrujúcich rodín.

Švédsky vzdelávací systém tiež dosiahol svoju najnižšiu úroveň. Vo svojom hodnotení sa OSN odvoláva na index ľudského rozvoja (HDI).

Švédsko bolo v roku 2010  na 15. mieste. V roku 2015 už krajina klesla na 25. miesto. V roku 2030 skončí na 45 mieste. Dokonca aj teraz skrachované Grécko podľa odhadov OSN postúpi na 13. miesto. Ostatné severské krajiny - napríklad Fínsko - predpovedajú ešte väčší pokrok.

Ex-minister financií: Švédsko by malo byť ako Afrika

Je tiež šokujúce, že švédski politici zámerne posunuli kolaps svojej krajiny. Po motto: keď importujeme tretí svet, stávame sa tretím svetom. Bývalý švédsky minister financií Andersborg je s touto logikou veľmi spokojný.
Dúfal, že Švédsko bude ako Afrika za desať rokov, povedal počas návštevy nigérijského hlavného mesta Lagos. Oblečenie žien tam bolo nádherné a pestré, bol nadšený. Švédi, na druhej strane, sa obliekajú nudne a nenápadne. Skutočný prielom pre multi-kulti vo Švédsku sa dosiahol, keď v Štokholme začali pracovať africké reťazce rýchleho občerstvenia.

Ex-Premier: Švédsko patrí migrantom

S ešte skľučujúcejším vyhlásením prišiel bývalý švédsky premiér Fredrik Reinfeld. keď povedal, že Švédsko patrí prisťahovalcom, nie Švédom. Švédsko je čistým barbarstvom. Ako etnická skupina sú Švédi nezaujímaví a prisťahovalci vytvárajú nové Švédsko.


Zdroj: https://www.wochenblick.at/schock-prognose-schweden-wird-bis-2030-entwicklungsland-sein/


Kto dnes oslavuje ...

Meniny na web

ukradnuté kosovo


európa na rázcestí ...

náhodný výber článkov

Protikorupčné fiasko

Revolúcia ani slovenský majdan sa nekonal. Toľko propagovaný protikorupčný pochod, (Denníkom N a SME), ktorý údajne naplánovali dvaja stredoškolskí študenti Karolína a Dávid na 18. apríla, sa skončil fiaskom. 

Pripomeňme si Veľkú francúzsku revolúciu

Počiatky francúzskej revolúcie William Doyle je kniha, ktorá ma zaujala. Po jej prečítaní som si spomenul na to, že sú zástancovia hypotézy, že dejiny sa opakujú. Prečo? Popozeral som sa po encyklopédiách. Francúzsku revolúciu vyvolali vážne ekonomické problémy.

Je potrebné prehodnotiť, či Európa nemá priveľa kompetencií na úkor národných štátov

Mnohí ľudia ho poznajú ako bývalého predsedu Matice Slovenskej a viceguvernéra Národnej banky Slovenska.

Pred 23 rokmi vznikla slovenská mena

Tento mesiac si pripomíname 23. výročie zavedenia slovenskej koruny ako platidla novovzniknutej samostatnej Slovenskej republiky.