pondelok, 27 mája, 2024
KomentáreNezaradené

Postpsychiatrické a postkriminálne obdobie

 

Uplynulé obdobie sa vyznačovalo bojom  statočných ľudí proti psychiatrickej a kriminálnej diktatúre, ktorú si na Slovensku vytvorila pani Zuzana Čaputová z Pezinka z pozície prezidentky.
Ja som toto obdobie podrobne skúmal a podal som niekoľko oznámení o spáchaní trestného činu (TO) na Generálnu prokuratúru do vlastných rúk generálneho prokurátora Dr. h. c. JUDr. Maroša ŽILINKU, PhD.


Už 02.09.2020 som podal TO na ministra zdravotníctva MUDr. Mareka Krajčiho za páchanie zločinu genocídia:
https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2020/09/02/trestne-podanie-na-ministra-zdravotnictva-pre-podozrenie-z-pachania-zlocinu-genocidia/

10.09.2020 som podal TO za sabotáž protiepidemických opatrení hlavným hygienikom PhDr. RNDr. MUDr. Jánom Mikasom, PhD., MPH – v tejto súvislosti sa dopúšťala trestnej činnosti aj prezidentka Zuzana Čaputová a opäť minister Marek Krajči.
Keďže išlo o návštevu pápeža v pandemickom období na Slovensku, aj o dobrých úmysloch svätého otca so slovenskými veriacimi, by sa dalo polemizovať: https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2021/09/14/sabotaz-protiepidemickych-opatreni/ 

11.01.2021 som upozornil na kriminálnu činnosť s psychiatrickými rysmi Matoviča a Sulíka v oznámení o spáchaní trestného činu zmasakrovania 4300 ľudí a ekonomických škôd vo výške cca 1 mld € v decembri 2020 ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom.
Ako dôkaz som uviedol tlačovú konferenciu z 11.1.2021 Úradu vlády SR šírenú verejnoprávnymi médiami, na ktorej z úst premiéra Igora Matoviča zaznelo, že napriek 4300 obetiam na životoch a 1 mld ekonomických škôd, ktoré ministerstvo hospodárstva spáchalo počas núdzového stavu, premiér neuvažuje o odvolaní ministra hospodárstva Richarda Sulíka. Túto vec považoval Matovič za nepodstatnú, chcel len aby bol Richard Sulík superarbitrovaný pre blbosť a v tomto stave aby ho mohol ponechať vo svojej vláde riadiť ministerstvo hospodárstva. Matovič veril v dobré úmysly tohto ministra a superarbitrovanie pre blbosť nebolo, podľa neho (Matoviča), dôvodom na odvolanie, pretože páchaním tejto rozsiahlej a závažnej trestnej činnosti sa, podľa Matoviča, Richard Sulík spamätáva.
Celá tlačová konferencia Úradu vlády SR dostupná aj v monitoringu tlače generálnej prokuratúry (GP SR) bola zverejnená na tomto linku
https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/videos/2870315716549708

V tejto súvislosti som poukázal na fakt, že podľa údajov na stránke www.korona.gov.sk    ochorenie COVID-19, za obdobie od marca 2020 k danému dňu, zabilo na Slovensku cca 3000 ľudí. Avšak minister Sulík svojou činnosťou v decembri 2020, podľa Matoviča, zabil o cca 1300 ľudí viac, než tento v súčasnosti medzinárodne najobávanejší zabijak. To teda muselo byť brutálne! Stačilo to riešiť iba superarbitrovaním Sulíka pre blbosť s ponechaním ho vo funkcii ministra hospodárstva a veriť, že sa mu tým rozum prinavráti? Ja som bol opačného názoru ako Matovič, preto som si podľa platných zákonov splnil svoju občiansku povinnosť a oznámil som túto značne rozsiahlu trestnú činnosť generálnej prokuratúre, aby mohla podľa zákona konať a žiadal som, aby orgány činné v trestnom konaní za účelom zistenia skutkového stavu postupovali v súlade s §2 ods. 10 Trestného poriadku a aby som bol o postupe orgánov činných v trestnom konaní informovaný, a to v zmysle §197 ods. 3. a §198 ods. 1 Trestného poriadku.

13.09.2021 som podal TO za pokračujúcu trestnú činnosť na brigádneho generála Vladimíra Lengvarského, MPH a Mikasa:
https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2021/09/15/ci-protizakonna-cinnost-lengvarskeho-a-mikasa-nikdy-neskonci/
A 22.02.2022 ďalšie TO za pokračujúcu trestnú činnosť Mikasa, Lengvarského a MUDr. Elenu Prokopovú, hlavnú odborníčku MZSR pre primárnu pediatriu: https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2022/02/22/tocko-prokopova-lengvarsky-mikas/
28.04.2022  TO na Zuzanu Čaputovú za podporu ukrajinského nacistického režimu a organizovanie nacistickej zločineckej skupiny na Slovensku: https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/videos/1038455956752671

Generálny prokurátor Žilinka mal možnosť mnohokrát zasiahnuť proti nezákonnostiam exponentov predchádzajúceho režimu, v ktorom sa snúbila genocída súvisiaca s kovidom s podporou ukrajinského nacizmu s následkom smrti množstva ľudí. Ale vždy si od a jeho prokurátori vymysleli zdôvodnenie, prečo je všetko v najlepšom poriadku. Týmto činom aj on osobne nesie svoj podiel viny za tragické udalosti, ku ktorým došlo. Namiesto vlády zákona tu panovala nezákonnosť. A ako to je dnes?
Mikas v trestnej činnosti pokračuje do dnešného dňa, naďalej sa podporuje podávanie toxických injekcií, ba dokonca Mikas už stihol dať vymazať databázy o tomto tzv. očkovaní pacientov proti kovidu na NCZI z eZdravia a tým znemožnil adekvátnu diagnostiku a liečbu takto postihnutých pacientov. Kedy konečne si začnú OČTK plniť svoje povinnosti?  Poprosil by som aby sme sa konečne stali právnym štátom!
Zobudí sa nám niekedy pán generálny prokurátor Žilinka?
Má vzniknúť parlamentná komisia na prešetrenie prežitého obdobia genocídy súvisiacej s kovidom.
Samozrejme, že je potrebné vyvodiť zodpovednosť voči zdravotníkom, ale vidíme, že aj proti  orgánom OČTK.

A proti komu ešte?

Peter Lipták

zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/33459/postpsychiatricke-a-postkriminalne-obdobie/