nedeľa, 26 mája, 2024
Komentáre

Prečo skutočne prehral Korčok a hanebný migračný pakt

 

Od konca prezidentských volieb sme bombardovaní neustálym nárekom progresívnych médií, ktoré sa snažia verejnosti vsugerovať, že Pellegrini vyhral kvôli nehanbenej lži, že nás chce zatiahnuť do vojny, že vyhral len vďaka podvodu, strašeniu demagógii a tým najpodlejším metódam , ktoré v kampani zneužil. Pravda je pritom úplne iná.

Korčok prehral, pretože koaličných voličov zmobilizovala skvadra ľudských skrachovancov, ktorých si doviedol do volebného štábu. Malého Napoleóna Naďa, zúfalca Hegera, politického zombíka Dzurindu a ako čerešničku na torte, najtoxickejší odpad na slovenskej politickej scéne – Matoviča , Veronu a spol. Pri pohľade na túto hrôzu, všetci, čo len trocha príčetní priaznivci koalície museli vstať a ísť voliť. Voľby jednoznačne ukázali, že kým v rokoch 2014 a aj v roku 2019, ešte platilo heslo ,Lebo Fico´, v roku 2004 po tri a pol roku Matovičovsko- Hegerovsko – Ódorovskej hrôzovlády to už neplatí. A v čom spočíval bod obratu ? Matovič a jeho spojenci mali ústavnú väčšinu, ktorú použili na obmedzenie pohybu, základných práv a slobôd, či na zákaz verejných protestov.

Navyše mali aj prezidentku. A ešte aj drvivú väčšinu všetkých médií, ktoré opozičným voličom nadávali do zberby, lúzy, odpadu, dezolátov a svíň, ktorých treba týrať, kým nebudú kvičať. Pretože odmietajú očkovania, odmietajú rúška a vo všeobecnosti sa nemienia ako teľce idúce na porážku bez odporu podvoliť všetkým Matovičovým atómovkam. No a ako sa ukázalo,  táto hrôzovláda sa nezastavila pred ničím – gangstersky, takpovediac na hulváta, vypla časť alternatívnych opozičných médií na základe rozhodnutia anonymnej komisie na NBÚ: Bez súdu, ako údajnú bezpečnostnú hrozbu.

No a nakoniec ľudia si ešte veľmi dobre pamätajú , že počas verejných protestov si opozičného lídra odvedie polícia na vypočúvanie. A krátko po tom príde návrh, aby ho posadili do väzby. Nie za korupciu, len za to, že líder opozície sa v minulosti ako premiér zaujímal o finančné kauzy prezidenta Kisku. Toto všetko v konečnom dôsledku viedlo k tomu, že všemocné heslo ,Lebo Fico´ prestalo fungovať. Práve naopak – ukázalo sa, že tých, ktorí pochopili, že toto falošné heslo je z úst kántriteľov slobody až smiešne.

 

 

Ukazuje sa, že napriek enormnej mobilizácii progresívcov ich kolaborantov, napriek masívnej mobilizácii korporátnych, progresivistických a bohužiaľ aj verejnoprávnych médií už strašenie Ficom nefunguje. Práve naopak, aj keď sa snažia akokoľvek, väčšina voličov nezabudla a väčšina voličov napriek istým výhradám voči súčasnej garnitúre je si plné vedomá, že ponúkaná alternatíva by bola mnohonásobne horšia. No a minulý týždeň dal všetkým ktorí podceňujú voľby do Európskeho parlamentu jasne najavo, že ak budú pasívny, hrozia im aj z Brusselu podobné kataklizmy, ako od Matoviča či Hegéra. Sú minimálne štyri zrušenie jednomysleľnosti, alebo koniec práva veta, Násilne presadenie migračného paktu, kontrola WHO, nad vakcinačnou politikou únie a nakoniec zavedenie digitálneho eura . Výsledok druhého kola prezidentkých volieb ukázal, že keď je zle dokážu sa voliči zmobilizovať.

Verím, že dobrá príklad z prezidentských sa zopakuje aj pri tých Európskych.

 

zdroj: https://www.youtube.com/@RomanMichelkoVV