nedeľa, 16 júna, 2024
Politika

Vo veci pandemickej zmluvy s WHO: “Máme čas do konca novembra!”

Predseda hnutia Republika a poslanec EP Milan Uhrík dvíha varovný prst v súvislosti s pripravovanou novou pandemickou zmluvou WHO.

 

Slovensko má podľa názoru šéfa Republiky poslednú možnosť odmietnuť nové šialené regulácie z WHO. Hovoril o tom vo videu zverejnenom na Facebooku.

“Pozor, nové regulácie z WHO sú doslova šialené. Zoberú nám slobodu aj možnosť rozhodovať o zdraví. Všetko ušité v prospech globalistov a nadnárodných korporácií. Zastavme ich! Vláda môže nové znenie Medzinárodných zdravotných regulácií (tzv. IHR WHO) odmietnuť len do konca novembra. Inak sme so suverenitou v zdravotníctve skončili,” domnieva sa europoslanec Uhrík.

Hoci hnutie Republika nedostalo v nedávnych parlamentných voľbách dostatok hlasov, aby sa stalo súčasťou Národnej rady SR, v strane už pracujú na prípravách pre voľby, ktoré čakajú Slovákov v roku 2024.

Republika počas včerajšieho dňa usporiadala krajský snem v Bratislave, na ktorom okrem iného prijali aj nových členov.

“Čakajú nás veľké výzvy – prezidentské voľby a eurovoľby, do ktorých chceme ísť naplno,” avizujú v Republike na ich facebookovej stránke. “Vládu na Slovensku sa už podarilo vymeniť, rozhodujúce však bude posilniť hlas Slovenska aj v Bruseli,” dodávajú.

 

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-vyzval-vladu-aby-konala-vo-veci-pandemickej-zmluvy-s-who-mame-cas-do-konca-novembra/3315236