pondelok, 27 mája, 2024
KomentáreZahraničie

Mor WHO!

Dnes na zhromaždení na Šafárikovom námestí v parku Gábora Barossa v Bratislave vyjadril podporu vláde Roberte Fica, aby odmietla pandemickú zmluvu s WHO a okamžite na Slovensku zastavila podávanie toxických mRNA injekcií.

 

Celý prejav:

34 rokov po tzv. nežnej revolúcii sme nedosiahli nijaké oslobodenie ako to  oslavujú Zmätení tzv. Slniečkári na ostatných námestiach dnes, aj teraz a najmä tu v Bratislave. Ľudia nevedia čo sa deje a ani nevedia, že to nevedia. V skutočnosti, je všetko naopak, tak ako u Orwela. Žijeme v štáte, kde sme za uplynulé desaťročia, už takmer celkom prišli o slobodu, o suverenitu, teda pravdupovediac, takmer sme sa už vo vlastnom štáte stali otrokmi zahraničných pánov, finančných skupín globalistov s centrálou v USA, ktorí nás dnes riadia najmä prostredníctvom Bruselu. “Naša”, v uvodzovkách naša, U vd Leyen včera hrdo predstavila plán digitálneho otroctva. Ľudia v EÚ sa už zajtra majú stať číslami vo virtuálnom systéme. A ak nebudú v stave úplnej poslušnosti, podriadenosti, neslobody, otroctva, tak ich EÚ jednoducho chce vypnúť. Vypne im bankové karty, zruší účty, cez vypnutie digitálneho ID znemožní akýkoľvek pohyb v spoločnosti. Digitálna smrť spôsobí živorenie a nakoniec ohrozenie aj reálnou smrťou protestantov, ktorých oni nazývajú dezoláti.

V skutočnosti však sme plnohodnotní, slobodomyseľní občania práve my! My dezoláti sme presne tí, ktorým patrí tento dnešný sviatok, 17. november, ktorý slávime ako deň boja za slobodu a demokraciu. Dnešný stav demokracie na Slovensku a situácia vo svete sú dôkazom, že tento náš boj sa nesmie nikdy skončiť. Bohužiaľ nie je to futurológia, ale prebieha neustály útok na demokraciu, na slobodu, na základné ľudské hodnoty, ľudskú dôstojnosť, útok na ľudí na celom svete. A pri tom všetkom sa zneuživa aj moderná technológia – umelá inteligencia. Teda nie na zlepšenie života ľudskej spoločnosti!  Moderné technológie sa idú použiť na naše brutálne ovládnutie, zotročenie, na depopuláciu.

Teraz máme vládu, ktorá sa nás usiluje zo systému tohto medzinárodného otroctva oslobodiť. Vidíme, že jej hlavný cieľ a súčasne aj nástroj je boj za suverenitu Slovenska, posilnenie slovenského štátu! Preto podporujeme vládu Roberta Fica! Ale, ak to vláda s proklamovaným úsilím myslí vážne, musí súčasne splniť niekoľko úloh. Prežívame hektické obdobie.

Jednou z najdôležitejších úloh vlády v súčasnosti je postaviť sa proti pandemickej zmluve so Svetovou zdravotníckou organizáciou známou pod skratkou WHO. My tu na Slovensku, my Slováci, sa musíme postaviť proti WHO ešte do konca tohto mesiaca, ešte do konca tohto novembra! Prečo? Sme v období po pandémii kovidu, proti ktorej opatrenia riadila WHO. My na Slovensku sme do bodky plnili tieto pokyny,  hoci vtedy ani neexistovala žiadna pandemická zmluva. Lenže  vtedajší slovenskí odborníci a slovenské vlády neboli schopné samostatne posúdiť situáciu a prijať vlastné opatrenia v najlepšom záujme Slovenska a jeho obyvateľov. Takáto submisívnosť a nemohúcnosť slovenských vlád a slovenských odborníkov sa už nesmie nikdy zopakovať! Realizovali sme vnútené opatrenia WHO proti kovidu, ktoré na celom svete zabili viac ľudí ako sám kovid. Tieto opatrenia boli účelovo postavené na klamstvách. Viete, že dnes len 14% finančných zdrojov WHO tvoria príspevky národných štátov a ostatné sú privátne? Viete to? Takto dnes WHO ovládajú záujmy priemyslu a veľkého biznisu, ktoré stoja proti záujmom ľudí. Organizácia, ktorej úlohou je celosvetovo organizovať a koordinovať starostlivosť o zdravie ľudí, sa zmenila na organizáciu, ktorá vytvára z chorôb ľudí krvavú rentu pre svojich donorov.

Na pandémii Covid-19,  na tomto obrovskom ľudskom nešťastí, de facto jej súkromní vlastníci zarobili miliardy.  WHO úmyselne a na základe falošného hodnotenia výsledkov testov, keď zdraví boli označovaní za chorých, skresľovala štatistiky a takto doslova vyrobila tzv. pandémiu. Ochorenie COVID-19 premenila na smrtiaci mor. Namiesto účinných krokov medzinárodného spoločenstva koordinovaných WHO sme zažili pravý opak. Pod rúškom organizovania pomoci, v skutočnosti rozpútali marketing strachu, blokovanie včasnej ambulantnej diagnostiky a liečby lacnými účinnými liekmi, násilné testovanie, násilné upchávanie dýchania rúškami, sociálnu izoláciu, v nemocniciach smrtiace ventilátory a drahé toxické lieky a nakoniec nútené podávanie toxických injekcií, že vraj vakcín, bez dôkazov o ich bezpečnosti, či účinnosti. Prežili sme doslova horor.

Na Slovensku bolo viac ako 20 000 zbytočných obetí, dvakrát viac ako bolo obetí v SNP.  Nadmerná úmrtnosť v rokoch 2020-22 dosiahla takmer 20% oproti asi 4 % vo Švédsku, kde si opatrenia proti pandémii riadili Švédi sami. Na Slovensku sa najnegatívnejšie zapísalo Matovičovo hromadné testovanie, ktorým sa rozšírila infekcia, vo svete sa ukázali ako najhoršie toxické injekcie mRNA vydávané WHO a vládami za ochranné očkovanie. Je zdokumentovaná jedna smrť na 500 injekcií, čo zodpovedá usmrteniu 0,2% populácie, pričom na Slovensku to vychádza na 5000 obetí len následkom týchto toxických injekcií. Obetí mohlo byť ešte viac ale Slováci sa dali zaočkovať na menej ako 50%. Poklona všetkým, ktorí vzdorovali. Zodpovedná osoba od Matoviča, patológ Palkovič, pripúšťa na Slovensku iba 7 úmrtí po tomto tzv. očkovaní, no môže to byť pravda? Nie!

Musí sa to znovu všetko riadne prešetriť! Slepá viera v globálne opatrenia a globálne riadenie poškodili ľudskú spoločnosť. Po všetkej tej skaze spôsobenej najmä zlyhaním riadiacej funkcie WHO a všetkých našich vtedajších vlád a zodpovedných odborných tímov, máme namiesto vyvodenia zodpovednosti a sformulovania poučenia z prežitého, teraz slepo odovzdať riadenie zdravotníctva tej istej centrálnej organizácii, ktorá tak nehorázne zlyhala? Máme sa vzdať možnosti autonómne a čo najlepšie, na základe vlastných vedomostí a skúseností, slobodne si riadiť zdravotnú starostlivosť na svojom území pre vlastných obyvateľov? Tak by predsa postupoval len  blázon. A vláda blázna sa už predsa skončila! To, čo sa ukázalo ako zlé, čo nefungovalo,  čo viedlo k tragédii, to treba logicky a rozhodne odmietnuť. WHO by sa musela celkom zmeniť. Musela by najprv uznať, že jej opatrenia spôsobili viac škôd ako kovid sám, Musí okamžite zastaviť podávanie toxických injekcií. Musela by vyvodiť osobnú zodpovednosť voči svojim riadiacim kádrom. Inak už nikdy nemôže požívať našu dôveru.
My predsa nepotrebujeme globalizáciu, ale môžeme hľadať medzinárodnú spoluprácu v rámci multipolárneho sveta v novovznikajúcej organizácii BRICS aj v zdravotníctve.


 Videli sme zomierať mnohých svojich priateľov a príbuzných. My zdravotníci sme stratili mnohých svojich pacientov,  aj svojich kolegov zdravotníkov. Vnímali sme aj vlastné utrpenie a plač, ale najmä všadeprítomný strach zo smrti, ktorý šírili médiá. Nakoniec sa dozvedáme pravdu. Ako to bolo všetko zmanipulované. Ako to všetko mohlo byť inak. Núti nás to teraz samozrejme zatínať päste, pretože spomíname a mnohým z nás sa ešte stále derú do očí slzy. Ale nemali by sme sa, nesmieme,  nemáme právo sa nechať unášať emóciami. Musíme sa zjednotiť v odpore! Chrániť svoje rodiny a najmä deti! Musíme jasne pochopiť, kto v skutočnosti stojí za touto tragédiou národov, kto tento smrtiaci paradox zorganizoval a kto mal z neho prospech.
Nebojte sa! Zdôraznil v Bratislave v roku 1990 pápež Ján Pavol II. Áno odvaha nám nesmie chýbať!  Odvaha ide ruka v ruke so zjednotením.
My Slováci, aj my slovenskí zdravotníci, lekári a zdravotné sestry… aj my sme dnes tu, na tomto proteste. Prišli sme sa spojiť s ďalšími ľuďmi. Iba spoločnými silami zabránime aby zdravotníctvo v našom štáte riadil globálny pavúk a viedol nás do záhuby.
Vyzývame slovenskú vládu, aby tak rýchlo ako je to treba, do konca tohto mesiaca, odmietla pandemickú zmluvu s WHO!
A rovnako vládu vyzývame, aby okamžite zastavila podávanie toxických mRNA injekcií!  Takže priatelia 17. november neoslavujme. Stupňujme boj za slobodu a demokraciu! Už nám ide doslova o krk.


A preto na záver verše nášho revolučného básnika Sama Chalupku:  A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu, a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

Priatelia, nedáme sa zotročiť!

Mor ho! Mor WHO!

MUDr. Peter Lipták

zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/33307/mor-who/