pondelok, 15 júla, 2024
O čom je rečSlovensko

Stanovisko Združenia slovenskej inteligencie k útokom na MUDr. Petra Kotlára

 

Máme ešte v čerstvej pamäti tzv. veľké kovidové cvičenie, ktoré, podľa nariadení tzv. globalistických kruhov, zaviedla aj býv. vláda SR na čele s I. Matovičom a E. Hegerom.

Izolácia zdravých ľudí, segregácia, vydieranie, porušovanie zákonov, ponižovanie ľudskej dôstojnosti, znásilňovanie slobody a svedomia – to bola realita tzv. kovidového obdobia, prekrývajúceho sa s vládnutím „demokratickej“ koalície v r. 2020.

Údajne najsmrteľnejší vírus v dejinách ľudstva napokon záhadne rýchle ustúpil; nie však v dôsledku „zázračnej“ vakcíny od amerických farmafiriem, ale po útoku Ruska na Ukrajinu vo februári 2022.

V každom prípade, dva roky kovidového cvičenia vrátane násilnej vakcinácie experimentálnou látkou spôsobili obrovské škody nielen na ľudskej psychike, na zdraví a životoch, ale aj na tom najcennejšom čo máme – na našich deťoch.

Združenie slovenskej inteligencie už v tom čase upozorňovalo, protestovalo a podávalo písomné podnety i trestné oznámenia. Naši členovia sa zúčastňovali verejných podujatí voči vládnucemu režimu, voči porušovaniu ľudských práv. Všetko bez odozvy.

Po nástupe novej vlády v jeseni 2023 – ktorá zvíťazila práve vďaka znechuteniu ľudí z politiky predošlej vlády, a ktorá následne deklarovala politicko-spoločenskú zmenu, sme preto odôvodnene predpokladali, že príde aj k dôslednému vyšetreniu tzv. kovidových zločinov a ich páchateľov.

Namiesto toho vidíme po trištvrte roku vo vláde vajatanie, škriepky a ústup od pôvodných sľubov. Zvlášť nás znepokojuje činnosť niektorých ministrov za stranu Hlas, osobitne Z. Dolinkovej a T. Druckera, ktorí by pokojne mohli byť súčasťou vlády Igora Matoviča či hocktorej inej globalistickej kliky.

Výsmechom obetí dvojročnej šikany je už to, že na čele týchto nariadení, hlavný hygienik SR Mikas, nielenže nebol vzatý na zodpovednosť, ale odišiel z funkcie s veľkým odstupným.

Demokratické médiá – hlásna trúba globalistickej kliky robia všetko pre to, aby vinníci potrestaní neboli a pravda nevyšla na povrch. Útočia a osočujú každého, kto sa pokúsi túto veľkú kauzu vyšetriť.

A keďže najviac sa zamerali na vládneho splnomocnenca MUDr. Petra Kotlára, len potvrdili, že je na správnej ceste.

ZSI preto vyjadruje snahám tejto odvážnej osobnosti svoju podporu. A súčasne apeluje na vládnych predstaviteľov, aby si dôsledne plnili svoj volebný i vládny program.

Vrátane dôsledného vyšetrenia a potrestania vinníkov falošnej pandémie, prijatia nevyhnutej reformy RTVS ako aj prijatia účinného zákona o mimovládkach sponzorovaných zo zahraničia.

 

Zdroj: https://www.zsi.sk/stanovisko-zdruzenia-slovenskej-inteligencie-k-utokom-na-mudr-petra-kotlara/

 

5 1 hlasovanie
Article Rating
1 Comment
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasov
Vnorené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Fero
Fero
14 dní pred
Údajne najsmrteľnejší vírus v dejinách ľudstva napokon záhadne rýchle ustúpil; nie však v dôsledku „zázračnej“ vakcíny od amerických farmafiriem, ale…" Čítať viac »

Súhlasím s poznámkou …